Aktualności Samorząd Lokalizacja Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Zwierzynie USŁUGI TRANSPORTOWE Z PROJEKTU DOOR-TO-DOOR Zadania realizowane z budżetu państwa Organizacje pozarządowe Parafie na terenie gminy Galerie POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

ZŁOTE GODY W GMINIE ZWIERZYN

09-12-2021

W dniu 4 grudnia 2021 roku podczas uroczystości zorganizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury w Zwierzynie z okazji Jubileuszu 50 - lecia pożycia małżeńskiego Wójt Gminy - Pan Karol Neumann wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Andrzeja Dudę - 7 Parom, tj. Państwu: 
Krystynie i Lucjanowi Kania,
Irenie i Markowi Krawczykom,
Teresie i Zenonowi Szkudlarkom,
Elżbiecie i Janowi Zabój,
Antoninie i Franciszkowi Kozaryn,
Helenie i Edwardowi Szpakom,
Danucie i Piotrowi Pawłowskim,
Dokonując aktu dekoracji Jubilatów medalami Wójt Gminy Pan Karol Neumann szczególnie podkreślił, iż małżonkowie Ci są godnym przykładem i autorytetem dla młodszych pokoleń.
Małżonkowie podziękowali sobie wzajemnie za to wszystko co uczynili, aby ich małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.
Obchody rocznicy "Złotych Godów" to wyjątkowa uroczystość; 50 - lecie trwałego, szczęśliwego pożycia małżeńskiego jest symbolem wierności i miłości rodzinnej. To czas w którym z pewnością nie brakowało Drogim Jubilatom szczęścia, sukcesów i radosnych wzruszeń, ale również kłopotów, rozczarowań a nawet łez. Idąc razem przez te wszystkie lata okazali się Oni silniejsi od wszystkich życiowych przeciwności.
Cała uroczystość odbyła się w miłej, rodzinnej atmosferze, był to bowiem przede wszystkim czas wielkiego uznania, podziwu i podziękowania Drogim Jubilatom za przykład ich życia nie tylko dla najbliższych ale i całej społeczności.
Dla drogich Jubilatów a także ich bliskich, którzy towarzyszyli im w tej pięknej uroczystości, były to chwile wzruszeń i pięknych wspomnień.

Szanownym Jubilatom życzymy tego, aby na ich wspólnej drodze towarzyszyło im zdrowie, szczęście, wszelka pomyślność oraz kolejne wspaniałe rocznice. 


Powrót do aktualności

Kalendarz wydarzeń

Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Brak nadchodzących wydarzeń

Lubuskie.pl - Portal Województwa lubuskiego
Rybacka Lokalna Grupa Działania - Pojezierze Dobiegniewskie
STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA
Związek Miast i Gmin Nadnoteckich - Rzeka Noteć
Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pro Europa Viadrina
Gemeinde Rehfelde
Rehfelde Scheinwerfer
Copyrights by Gmina Zwierzyn 2017