Aktualności Samorząd Lokalizacja Zespół Placówek Oświatowych w Górkach Noteckich Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Zwierzynie USŁUGI TRANSPORTOWE Z PROJEKTU DOOR-TO-DOOR Zadania realizowane z budżetu państwa Organizacje pozarządowe Parafie na terenie gminy Galerie POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

ZAJĘCIA TEATRALNE

21-03-2019

„Ze sztuką na Ty - zajęcia teatralne i nie tylko” to zadanie skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat, trwające od 26 lutego do 19 czerwca w Bibliotece w Zwierzynie. Grupa dwunastu uczniów z terenu naszej gminy, pod okiem Pana Jana Mierzyńskiego – aktora gorzowskiego teatru, przygotowuje spektakl, którego pokaz będzie zwieńczeniem całego projektu. Scenariusz do naszego przedstawienia powstał na podstawie książki Dr. Seuss „Słoń który wysiedział jajko”. Od początku marca trwają intensywne próby. Wraz z uczestnikami naszych zajęć pracujemy nie tylko nad rolą, ale także przygotowujemy elementy scenografii oraz różne rekwizyty. W ten sposób chcemy aby dzieci poczuły się bardziej odpowiedzialne za przedsięwzięcie, w którym biorą udział. Aby miały świadomość tego, że mają bezpośredni wpływ na jego ostateczny kształt. Taka wspólna praca sprzyja integracji, rozwija kreatywność, uczy współpracy oraz sprzyja rozwijaniu zainteresowań.
 

Zadanie realizowane jest z dofinansowania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. - Sponsora Głównego Wydarzenia. 


Powrót do aktualności

Kalendarz wydarzeń

Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Brak nadchodzących wydarzeń

Lubuskie.pl - Portal Województwa lubuskiego
Rybacka Lokalna Grupa Działania - Pojezierze Dobiegniewskie
STOWARZYSZENIE LGD BRAMA LUBUSKA
Związek Miast i Gmin Nadnoteckich - Rzeka Noteć
Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pro Europa Viadrina
Gemeinde Rehfelde
Rehfelde Scheinwerfer
Copyrights by Gmina Zwierzyn 2017