GMINNE STYPENDIUM ZA SZCZEGÓLE OSIĄGNIĘCIA W DZIEDZINIE EDUKACJI, KULTURY I SPORTU

30-10-2017

 Urząd Gminy w Zwierzynie informuje, że gminne stypendium za szczególne osiągnięcia w dziedzinach edukacji, kultury i sportu skierowane jest do dzieci i młodzieży, którzy uzyskali szczególne wyniki w dziedzinie edukacji, kultury i sportu i stale zamieszkują na terenie Gminy Zwierzyn. W uzasadnionych przypadkach stypendium może być przyznane również osobom dorosłym stale zamieszkującym na terenie gminy Zwierzyn, nie pobierającym nauki.

Stypendium może być przyznane:

1)      w zakresie edukacji: za szczególne osiągnięcia związane z procesem nauczania - laureatom olimpiad przedmiotowych i turniejów na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim,

2)      w zakresie sportu:

a) zawodnikom trenującym dyscypliny indywidualne, posiadającym status amatora, którzy osiągają wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie w swojej kategorii wiekowej na szczeblu wojewódzkim lub wyższym,

b) zawodnikom gier zespołowych – minimum III liga,

3)      w zakresie kultury: za wybitne osiągnięcia w różnych dziedzinach kultury uzyskane na imprezach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Wnioski o stypendium składa się w Urzędzie Gminy w Zwierzynie, ul. Wojska Polskiego 8  do 15 listopada za rok, którego stypendium ma dotyczyć.

 

                                                                                                                Wójt Gminy Zwierzyn

                                                                                                                (-) Tomasz Marć


Pliki do pobrania:


Powrót do aktualności

Kalendarz wydarzeń

Marzec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak nadchodzących wydarzeń
Copyrights by Gmina Zwierzyn 2017